Piątek, 14 Maj 2010 11:55

Konkurs przyrodniczy

7 - ego maja w naszej szkole odbył się  konkurs przyrodniczy dla uczniów klas I – III. 

          

Poszczególne klasy reprezentowały trzyosobowe drużyny, które odpowiadały na pytania konkursowe z zakresu flory, fauny, a także zagadnień społeczno-przyrodniczych związanych z treściami nauczania. Reprezentanci klas mieli również  możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami np. przy odgadywaniu  warzyw za pomocą dotyku i zapachu, mając zawiązane oczy lub układając „owocowe puzzle”, wzbudzając przy tym niemało emocji. Uczniowie drużyn konkursowych wykazali się wyrównanym poziomem wiedzy i umiejętności. 

 

Wszyscy uczestnicy  konkursu  otrzymali nagrody, a poszczególne klasy dyplomy. 

I m. zajęła klasa IIIb           

II m. ex quo klasa I, klasa II i klasa IIIa.   

                                                                                                     

 
Joomla Templates by Joomlashack